O nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjne AD Poland specjalizuje się w produkcji mebli z litego drewna sosnowego, dębowego . Miłość do stolarskiego rzemiosła oraz do drewna spowodowała bardzo szybki rozwój i powodzenie firmy. Przedsiębiorstwo sprzedaje swoje produkty pod marką AD Poland . To młoda, dynamicznie rozwijająca się marka za którą stoi doświadczenie zdobywane od pokoleń .

AD Poland posiada nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny w specjalistyczne maszyny i urządzenia, zapewniające produkcję na najwyższym poziomie . Nad całością procesów technologicznych czuwa wysoko wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników. Stale inwestujemy w technologiczny rozwój firmy oraz rozwój zasobów ludzkich. Działania te przyczyniają się do wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

Za główny cel stawiamy sobie dbałość o satysfakcję i zadowolenie najbardziej wymagającego Klienta. Tworzymy z pasją meble piękne, funkcjonalne, charakteryzujące się trwałością, estetyką wykonania oraz łatwością użytkowania przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen. Dbamy o to, by nasze wyroby były ekologiczne oraz nowoczesne. Dlatego w procesie wykańczania mebli stosujemy wyłącznie lakiery, farby i woski bezpieczne dla środowiska naturalnego i człowieka. Oryginalny design w połączeniu z wysoką jakością sprawia, że nasze produkty można śmiało określić mianem mebli na lata. W ramach proponowanych kolekcji znajdą Państwo oryginalne meble ogrodowe , nowoczesne meble dębowe oraz szeroką gamę wyrobów deco. Warto zaznaczyć, że nasze meble są wysoko cenionym produktem na rynku zagranicznym.

Oferujemy meble o zróżnicowanym wybarwieniu, dzięki czemu produkowane przez nas wyroby niezwykle łatwo można dopasować do gotowego wystroju pomieszczenia.
Zainteresowanym Klientom wysyłamy próbniki z kolorami oraz katalogi ofertowe na dany sezon.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Klientów chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem sekretariat@adpoland.com bądź kontaktem telefonicznym.